Back to All Events

Minu kogemus Quicksleeper valuvaba anesteesiaseadmega

  • Proimplant OÜ 10c Türi Tallinn, Harju maakond, 11313 Estonia (map)

Kristina Saarepera - Minu 1.5 aastane kogemus valuvaba anesteesiaseadmega Quicksleeper

23. aprill 2024

 

TOIMUMISAEG: 23. aprill 2024 kell 16:00-18:00
ASUKOHT: Proimplant’i õppeklass (Türi 10c, Tallinn)
OSALEJATE ARV: 20
HIND: tasuta

Kutsume Sind koolitusele, kus oma kogemusi jagab Kristina Saarepera, kes on 1.5 aastat kasutanud Quicksleeper valuvaba anesteesia seadet. Kuigi hambaarstina oleme kõik harjunud kasutama lokaalseks anesteesiaks süstalt, siis selgitab Kristina, miks Quicksleeper on osutunud tema regulaarseks abivahendiks.

Quicksleeperi seade eristub oma unikaalsete eelistega, muutes hambaarsti töö efektiivsemaks ja patsiendi kogemuse mugavamaks. Seadme patendeeritud Effitec nõel võimaldab teostada valuvaba anesteesiat, mis erinevalt tavalisest süstlast ei torka, vaid lõikab igeme pinda pindmiselt, muutes protsessi patsiendile valutuks. Eriti oluline pulpiidiga patsientide puhul.

Lisaks sellele, Quicksleeper 5 on ainus turul olev seade, mis võimaldab teostada luu perforatsiooni, toestades seeläbi luusisest anesteesiat. See innovaatiline omadus tagab, et anesteesia on efektiivsem ja töökindlam. Effitec süstaldega, mis lahuse luu sisse puurivad ja annustavad, saavutab Quicksleeper kohese efektiivsuse, süstides lahuse otse juuretipu lähedale. Luusisese anesteesia eelisteks on ka see, et keel, huuled ja põsed säilitavad tundlikuse.

See koolitus on hea võimalus kõigile hambaarstidele, kes soovivad oma praktikas kasutusele võtta uuemad tehnoloogiaid ning parandada patsiendi kogemust. Kasutage võimalust õppida Kristina Saarepera kogemusest ja tutvuda Quicksleeperi seadme võimalustega.


DR KRISTINA SAAREPERA

Kristina on hambaarst, kelle tegevusvaldkondadeks on suukirurgia ja implantatsioon, komplitseeritud proteesimine, igemehaiguste ravi. Ta on lõpetanud Karolinska Instituudi Hambaravikõrgkooli Stockholmis aastal 1997 ja läbinud Master of Oral Implantology (MSc) programmi Goethe Instituudis Frankfurdis aastal 2016. Täna leiab ta toimetamast K3 Hambaravis. Kristina on osalenud paljudel rahvusvahelistel täienduskoolitustel ning on MINEC Estonia juhatuse esimees.

 

QuickSleeper on uuenduslik hambaravi anesteesia seade, mis pakub lokaalanesteesiat viisil, mis on paljude patsientide jaoks mugavam ja tõhusam kui traditsioonilised meetodid. See seade muudab hambaravi kogemuse paljudele inimestele vähem stressirohkeks, kuna see võimaldab saavutada sügavat tuimust ilma tüüpiliste süstidega kaasneva ebamugavuseta. Siin on mõned olulised punktid QuickSleeperi kohta:

Kuidas QuickSleeper töötab?

QuickSleeper teostab nn intraossaalset anesteesiat, mis tähendab, et anesteetikum süstitakse otse lõualuu sisse, mitte igemete või suu limaskesta alla. See võimaldab anesteetikumil levitada efektiivsemalt ja kiiremini kui traditsiooniliste meetoditega, tagades kiire ja tõhusa tuimestuse otse ravitavale piirkonnale.

Eelised

-  Kiire toime: Anesteesia saabub peaaegu kohe, mis võimaldab ravi kohest alustamist.

- Täpne tuimestus: QuickSleeper võimaldab väga täpset tuimestamist, mis tähendab, et ainult ravitav piirkond muutub tuimaks, jättes ülejäänud suuosa normaalsesse seisundisse. See väldib ebameeldivat tunnet, mis kaasneb kogu suu tuimusega.

- Vähem ebamugavust: Kuna seade süstib anesteetikumi lõualuu sisse, väheneb tavalise süstimisega kaasnev ebamugavustunne. Paljude patsientide jaoks tähendab see vähem ärevust ja stressi.

- Pikaajaline toime: QuickSleeperi abil saavutatud anesteesia kestab kauem, mis on eriti kasulik pikemate hambaraviprotseduuride puhul.

- Vähem kõrvaltoimeid: Tavalise süstimisega kaasnevate kõrvaltoimete, nagu verevalumid või igemete turse, risk on vähem.

QuickSleeper pakub hambaravi valdkonnas olulist edasiminekut, pakkudes patsientidele kiiremat, täpsemat ja mugavamat anesteesia kogemust. Selle kasutamine võib aidata vähendada patsientide ärevust ja muuta hambaraviprotseduurid nauditavamaks. Nagu iga meditsiinilise seadme puhul, on oluline, et seda kasutaksid väljaõppinud ja kogenud hambaravi spetsialistid, et tagada maksimaalne ohutus ja efektiivsus.

Anesteesiaseadmete kohta saad rohkem infot: https://www.proimplant.ee/anesteesiaseadmed


Registreerumine

Previous
Previous
April 10

Airnivoliga Itaaliasse

Next
Next
April 26

Prof. Vygandas Rutkunas - Kuidas tagada proteetika passiivne istuvus